Kayaşehir Koltuk Yıkama

Kayaşehir Koltuk Yıkama
Kayaşehir Koltuk Yıkaması

Koltuğunuza yada kanepenize kısa bir mola verin! Aqua Burgaz Kayaşehir Koltuk yıkama piyasada ki en iyi ve çevre dostu temizlik çözümleriyle karşınızdayız. Özellikle koltuk, kanepe ve benzer ürünlerinizi yıkıyor, dezenfekte edip kötü kokuları gideriyoruz. Kayaşehir Koltuk yıkama ekibi olarak hizmetinizdeyiz.

En önemlisi kullandığımız ürünler hakkında bilgi sahibi olmaktan gurur duyuyoruz. Bu nedenle koltuklarınızın güvenli ve çevre dostu bir şekilde temizlendiğinden emin olabilirsiniz. Üstelik 10 yılı aşkın bir süredir profesyonel Kayaşehir koltuk yıkama işinde olan bilgili ve nazik personellerimiz bulunmaktadır. İnce ve hassas kumaşlarda uzmanlardır. Ek olarak en zor ve hassas yüzeylerde bile kir ve lekeleri çıkartmak için özel güçlü bir teknik uygulanmaktadır.

Kayaşehir'de Koltuklarınızı Neden yıkatmanız gerekli?

Kayaşehir Koltuk Yıkatma
Kayaşehir Koltuk Yıkatma

Öncelikle dökülmelerin neden olduğu sorunlu alanlar, cildinizdeki yağlar, evcil hayvanlar ve ovulması zor noktalar hakkında detaylı bir inceleme yapıyoruz. Mobilya bir yatırımdır, önem verdiğiniz parçaların daha uzun süre dayanmasını ve daha da güzel kokmasını sağlamak için buradayız. Bu sebeple koltukları yıkatmak gereklidir.

Diğer bir deyişle, koltuklarınızı sterilize ederken ve temizlerken kullandığımız ürün ve işlemlerle ilgili tüm sorularınızı yanıtlayacağız. Uzman teknisyenlerimiz, mobilyalarınızın ömrünü uzatacak yüksek kaliteli kumaş koltuk temizleyicisi ve koltuk lekesi çıkarıcı kullanır. Biz bu konuda uzmanız, bu yüzden temizliği bize bırakın.

Kayaşehirde Koltukları nasıl yıkıyoruz?

İstanbul Kayaşehirde Koltuk temizleme
İstanbul Kayaşehirde Koltuk temizleme

Bu paragrafta Aqua Burgaz halı ve koltuk yıkama fabrikası koltukları nasıl yıkıyoruz sorusunu cevaplandıracağız.

Öncelikle mikrofiber kanepeyi düzgün bir şekilde temizlemek için teknisyenlerimiz kanepeyi inceleyecek ve sorunlu alanlar hakkında size soru soracaktır. Kanepenizin ne tür bir malzeme olduğunu anlayacağız, doğru kumaş koltuk temizleyicisini seçebiliriz.

Daha sonra koltuk veya kanepe'de ki yastıkları kaldıracağız ve ana bölümü süpürmeye başlayacağız.

Ardından, kanepenizin malzemesinden doğru türde kimyasal bazlı püskürteceğiz. Kumaşı çalkalamak için yumuşak fırçalar kullanacağız ve lekeleri çözerken saçları ve tozu alacağız. Özel makinemiz ile bu işlemleri gerçekleştireceğiz.

Daha sonra sıcak su ekstraksiyonu yapacağız. Yani, aynı anda kanepenizdeki temiz suyu ve kimyasalı emerken, 100 psi'de sıcak su püskürtecektir. Koltuk leke çıkarma işlemimiz ve bu işlem lekeleri, kılları, kiri ve kiri yok edecektir.

Son olarak, koltuk temizliğinizi gözden geçireceğimiz bir temizlik sonrası inceleme yapacağız. Size kalıcı lekeleri veya sorunlu alanları göstereceğiz.

Kayaşehirde Koltuk yıkama ücreti ne kadar?

Aqua Burgaz Koltuk temizleme kayasehir kayabasi
Aqua Burgaz Koltuk temizleme kayasehir kayabasi

Tüm koltuklar aynı değildir. Dolasıyla koltuk yıkama ücretide aynı değildir. Bir koltuk veya kanepeyi temizlerken, fiyatlandırma yaparken boyutunu, yastık miktarını, malzemeyi ve aşınma ve yıpranmayı göz önünde bulundurmalısınız. Kayaşehirde koltuk yıkama fiyatları için fiyat listesi sayfamıza göz atabilirsiniz. Bizi arayın ve size bir tahminde bulunalım.

En yakın Kayaşehir koltuk yıkama firması nerede?

Aqua Burgaz Koltuk Yıkamacısı ekibi İstanbul Kayaşehir (Kayabaşı) ve tüm yakın yerlerde koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz. Hemen sitemiz üzerinde ki telefon ve whatsapp iletişim kanallarından ulaşarak bilgi alabilirsiniz.