Kayabaşı halı yıkama

Kayabaşı Halı Yıkama

Kayabaşı halı yıkaması
Kayabaşı halı yıkaması

Kayabaşı Halı Yıkama

Halılarınızda ki kir bulunduğu yeri sever. Gözle görülmeyen ve hatta temizşin sandığınız halılardaki tozlar halının iç liflerine kadar inmiştir. Üstelik orda kendilerine ait bir alan oluşturmuşlardır. Halı ayakkabılarınızdan, çay ve benzeri sıvı dökülmelerinden veya evcil haynanlardan çok fazla etkilenmektedir. Kayabaşı halı yıkama firması olarak sizlere halı temizleme hizmeti sunuyoruz.

Kayabaşı Halı Yıkama Fiyatları

Kayabaşı Mahallesi halı yıkamacısı
Kayabaşı Mahallesi halı yıkamacısı

Kayabaşında bulunan firmamızda halı yıkama fiyatları değişiklik göstermemektedir. Kayabaşında halı yıkama fiyatları ürünün cinsine göre değişmektedir.Aynı zamanda hizmet verdiğimiz bu bölgede ki en uygun ücrete sahiptir. Üstelik Fiyatlarımıza dahil ücretsiz servis imkanı da bulunmaktadır.

Bu hizmet sunan Kayabaşı halı yıkama ve Temizlik Şirketi, sizleri hiçbir şekilde yormayarak evlerinize geliyor ve halılarınızı alıyor. Ardından da tamamıyla profesyonel bir temizlik uygulayarak, bakterileri yok ediyor ve halınızı, ferahlığa kavuşturuyor.

Halınızın bizimle sitemizdeki bulunan telefon veya whatsapp iletişim kanallarımızdan bildirerek öğrenebilirsiniz. Kayabaşında halı yıkama fiyatları için fiyat listesi sayfamızdan faydalanabilirsiniz.

Kayabaşı halı yıkama telefon numarası

Aqua Burgaz Kayabaşı halı yıkamacı fabrikasının telefon numaraları: 0541 565 05 11  ve 0212 565 05 11

Kayabaşı halı yıkama
Kayabaşı halı yıkama

Üstelik bu paylaştığımız telefon numaraları haricinde web sitemizde yer alan Bize Ulaşın ve Whatsapp butonlarındanda yetkililerimizle anında iletişime geçebilirsiniz.

Kayabaşında en yakın halı yıkama fabrikası nerede?

4 hızlı adımla halılarınız tamamen yıkıyor ve teslim ediyoruz. Kayabaşında en yakın halı yıkama sorusunun cevabı çok basit.

1.Adım olarak belirlediğiniz gün ve saatte iletişim bilgileriniz alarak randevu talebinizi oluşturuyoruz.

2.Adım size söz verdiğimiz zamanda adresinize deneyimli servis çalışanlarımız gelerek ürünlerinizi sizden teslim alınıyor.

3.Aşama Tüm kalite kontrol aşamasından geçen ürünler müşteriye geri gönderim aşamasına getirilmektedir.

4. Aşama ilk adımda olduğu gibi belirleyeceğiniz gün ve saatte adresinize teslim edilmektedir.

Kayabaşı halı yıkama firmaları
Kayabaşı halı yıkama firmaları
Başakşehir Kayabaşı mahallesi hakkında

Kayabaşı veya konut projeleri nedeniyle daha çok bilinen adıyla Kayaşehir, İstanbul’un Başakşehir ilçesinin merkezidir.

1985 yılından sonra köy statüsü kaldırılmış ve mahalleye dönüştürülmüştür. Mahalle 2000 yılından itibaren Kayabaşı  mahallesi toplu konut projeleri çerçevesinde yapılaşmaya açıldığı için içerisinde planlı bir şekilde büyümüştür.Kayabaşı mahallesinde köyler azalırken, toplu konutlar ve lüks binaların oranı çoğalmıştır. Başakşehir’in yeni merkezi Kayaşehir olarak belirlenmiştir. Nüfusu 2020 itibarıyla 100.000’e dayanmıştır.

Kayaşehir, Kayabaşı’nda bulunan bir uydu kent projesidir. Kayaşehir hızlı gelişimi ile birlikte Kayabaşı isminin önüne geçmiştir.

Proje, Başakşehir’in geri kalanı gibi sitelerden oluşmaktadır. Kayaşehir de, 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,15 ve 16. bölgeler yer almaktadır. 11,12,13,14,17,18,19,20,21,22,23 ve 24. bölgeler Kayaşehir’in ilerisinde, Şamlar ve Arnavutköy’ün daha yakınında Fenertepe’de yer almaktadır. Fenertepe’de Kayaşehir, projesine benzer bir projedir, bir nevi Kayaşehir’in devamıdır. Kayaşehir’in içerisinde bölgelerin yanı sıra, devlet ve özel sektör tarafından yapılan birçok lüks site vardır.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.