Kayaşehir Toki halı yıkama telefonu

Kayaşehir Toki Konutları Halı Yıkama

Kayaşehir TOKİ Konutları Halı Yıkama
Kayaşehir TOKİ Konutları Halı Yıkama

Toki Kayaşehir Halı Yıkama

Aqua Burgaz Kayaşehir halı yıkama fabrikası olarak Kayabaşı (Kayaşehir) mahallesinde sizlere Toki Kayaşehir Halı Yıkama temizleme hizmeti sunuyoruz.

Halılarınız Kayaşehir’de bulunan Modern Fabrikamızda hem ön hem arka tarafı itina ile yıkanmaktadır. Daha sonra siz değerli müşterilerimize halılarınızı ilk gün ki gibi teslim ediyoruz. Halı yıkama da Kayaşehirde öncü olan Firmamızı denemeden halı yıkattık demeyin. Aqua Burgaz Kayaşehir Halı Yıkama Profesyonel ekibimiz ile itina ile halılarınızı yıkıyoruz. Piyasa da bulunan ucuz deterjanlar ile değil yüzde yüz güvenilir deterjanlar ile halınızı yıkıyoruz. Üstelik Deniz Halı Yıkamada ücretsiz servis olanağı ile halınızı kapınızdan alıp kapınıza teslim ediyoruz.

Aqua Burgaz Kayaşehir Halı yıkama halılarınızı temizlemek, onlara taze ve sağlılık bir his vermek için sabırsızlanıyor. Bu nedenle evinizin ihtyaçlarını göz önünde bulunduran bir Kayaşehir halı yıkama şirketiyiz. Evinizde sizde halı yıkama hizmeti planlıyorsanız bize hemen sitemizdeki iletişim kanallarından hızlıca ulaşabilirsiniz.

Halı yıkama Telefon Numarası (Kayaşehir TOKİ Konutları)

Aqua Burgaz TOKİ Konutları Kayaşehir halı yıkamasının telefon numarası: 0541 565 05 11  ve 0212 565 05 11‘dir.

Kayaşehir Toki halı yıkama telefonu
Kayaşehir Toki halı yıkama telefonu

Firmamız tarafından müşterilerine sunulan halı yıkama hizmeti, bu işin oluşturulmuş özel sistemler ile gerçekleştirilmektedir. Her halının tüy ve iplik yapısına uygun sistem kullanılır ve halılar hijyenik hale getirilir.
Halılar öncelikle vakum sistemi ile tozlarından arındırıldıklarından, şampuanlama ve yıkama işlemi, hedefine tam anlamıyla gökçeler tırılır. Halılarınız yapılarına uygun şekilde, onları yıpratmayacak sıkma sistemlerinde sıkıldıktan sonra oldukça geniş bir alanda kurutmaya alınır. Sıkma işlemi sayesinde halılarınızda dalga dalga su lekeleri kalması engellenmektedir. Bunun yanında iyi bir durulama işlemi yapıldığından halı şampuanlarının halılarınız üzerinde kalıntı bırakması söz konusu olmaz.

Toki Kayaşehir halı yıkama fiyatları

Toki Konutları Kayaşehirde halı yıkama fiyatları ürünün cinsine göre değişmektedir. İstanbul Başakşehir ilçesi Kayaşehir mahallesinde bulunan firmamızda halı yıkama fiyatları farklılık bulunmamaktadır. Aynı zamanda hizmet verdiğimiz bu bölgede ki en uygun ücrete sahiptir. Üstelik Fiyatlarımıza dahil ücretsiz servis imkanı da yer almaktadır.

Toki Kayaşehir halı yıkama fiyatları
Toki Kayaşehir halı yıkama fiyatları

Uygun, Kaliteli ve Profesyonel hizmet için bizi tercih edebilirsiniz. Fiyatlarımıza KDV dahil edilmiştir. Ödemelerinizi teslimat ekibimizin size ulaştırdığında Nakit ve hesaba havale/EFT seçenekleriyle yapabilirsiniz. Üstelik Güncel Fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgiye Whatsapp bilgi hattımızdan veya Telefon hattımız bize ulaşabilirsiniz.

Bu hizmeti sunan kayaşehir halı yıkama ve Temizlik Şirketi, sizleri hiçbir şekilde yormuyoruz. Evlerinize geliyor ve halılarınızı alıyor. Ardından da tamamıyla profesyonel bir temizlik uygulayarak, bakterileri yok ediyor ve halınızı, ferahlığa kavuşturuyor.

Halınızın bizimle sitemizdeki bulunan telefon veya whatsapp iletişim kanallarımızdan bildirerek öğrenebilirsiniz. Kayaşehir halı yıkama fiyatları için fiyat listesi sayfamızdan faydalanabilirsiniz.

Toki Kayabaşı Konutları halı yıkama
Toki Kayabaşı Konutları halı yıkama
Bu gönderinin yorumları kapatılmış.